Pomoc dla Ukrainy

W związku z wojną na Ukrainie, nasza Wspólnota pragnie podjąć działania mające na celu pomoc uchodźcom i tym, którzy pozostali na Ukrainie, aby bronić kraju przed rosyjską agresją.
Podjęliśmy współpracę z Międzynarodowa Fundacja Humanitarna Similis, poprzez którą będziemy wspierać finansowo pozostałych na Ukrainie ludzi, jak również chcemy pomagać uchodźcom tu na miejscu.
Poniżej umieszczone ważne informacje na temat potrzebnych rzeczy, które można przynosić do naszej siedziby:
ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy;
KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń;
ŚRODKI OPATRUNKOWE: zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków.
Zbierane są także nowe koce i śpiwory.
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Pomoc dla Ukrainy Chcesz pomóc, ale nie wiesz od czego zacząć? Na naszej stronie w poście poniżej znajdziesz listę potrzebnych rzeczy, które można przynosić do naszej siedziby przy ul. Farnej W Inowrocławiu (centrum miasta 50m od Rynku) Poniedziałek od 16:00 do 20:00 Środa od 16:00 do 21:00 Piątek od 16:00 do 20:00 Niedziela od 9:00 do 14:00 Wsparcie finasowe można przelewać na konto: 74 1140 2004 0000 3602 8113 7911 dopiskiem Pomoc dla Ukrainy Skontaktuj się nami poprzez email oiuro@koscioldroga.pl lub tel: 607 051 084 www.koscioldroga.p”
0
Liczba odbiorców
2
Aktywność
wynik dystrybucji
Promuj post
2 udostępnienia
Lubię to!

Komentarz
Udostępnij