607 051 084 biuro@koscioldroga.pl

KIM JESTEŚMY ?

Jesteśmy autonomiczną, ewangeliczną społecznością chrześcijańską, którą połączył Pan Jezus Chrystus.

• doświadczyliśmy duchowej przemiany pod wpływem działania Ducha Bożego;
  • normy codziennego postępowania wytycza nam Pismo Święte;
  • zwiastujemy Dobrą Nowinę o tym, że dzięki śmierci Pana Jezusa Chrystusa za grzechy, Bóg chce uratować każdego człowieka i każdemu zapewnić życie wieczne.

DLACZEGO NAZYWAMY SIĘ DROGA?

• tak nazywano pierwszy Kościół, zanim wprowadzono nazwę „Chrześcijanie” [ Dz.9,2; 22,4; 24,14]
  • nazwa ta również kojarzy się z uniwersalnością nauki i działa Pana Jezusa, który sam siebie nazwał Drogą ” Ja jestem drogą, prawdą i życiem”
  • chrześcijaństwo to uczniostwo, wąska droga w której naśladujemy naszego nauczyciela Jezusa.
  • poprzez swoje życie chcemy wskazywać drogę do Chrystusa

Jesteś u nas mile widziany.

Sławek Ciesiółka

Pastor

Swoją drogę duchowego rozwoju rozpoczął w Kościele Zielonoświątkowym w Inowrocławiu. Od początku zaangażowany był w służbę kaznodziejską i więzienną. W latach 2010-2014 był członkiem Zboru Betel Kościoła Zielonoświątkowego w Bydgoszczy, gdzie pastorem był prezbiter Zdzisław Józefowicz.

W roku 2014 został ordynowany na duchownego i wprowadzony w urząd pastora Zboru Syloe ( później Centrum Chrześcijańskie Droga) w Inowrocławiu. W 2017 roku został pastorem Kościoła DROGA w Inowrocławiu, gdzie pełni tą funkcję do dzisiaj.

Od 2021r. Prezbiter pomocniczy i członek Rady Kościoła Wspólnoty CHWE.

Pasją pastora Sławka jest służba Bogu w Jego Kościele. W wolnych chwilach słucha muzyki, czyta, wędruje po górach i amatorsko jeździ na nartach. Jest kaznodzieją, publicystą, blogerem i autorem książek: „O Bogu i życiu w muszce i kapeluszu” , ” O Bogu i życiu w muszce i kapeluszu z perspektywy banity!” oraz ” Boski poranek przy kawie”. Mąż Iwony i tata Janka. Sam mówi o sobie tak : „ze względu na moje konserwatywne poglądy nie zawsze jestem lubiany ”

Pastor

Sławek Ciesiółka