Komunikat !

Oświadczenie

Drodzy, w związku z wprowadzeniem w dniu 25 marca ograniczeń dotyczących sprawowania kultu religijnego, informujemy, że nie zawieszamy naszych nabożeństw. Będą się odbywać normalnie, jednak z kilkoma zmianami, tak aby dostosować się do obowiązujących przepisów prawa.

W naszych nabożeństwa uczestniczą posługujący (grupa uwielbienia, obsługa techniczna itd.), pozostałe osoby zachęcamy do uczestniczenia w niedzielnym nabożeństwie online, które będzie transmitowane z naszej kaplicy na profilu Facebooku, a jak się uda to na YouTube.

Oczywiście mamy prawo, aby w tym czasie w kaplicy było 5 uczestników, dlatego zostawiamy to miejsce dla osób, które czują się samotnie lub mają potrzebę, aby w tym trudnym czasie przyjść i być we wspólnocie Kościoła.

Natomiast środowe spotkania modlitewno uwielbieniowe będą, jak nam się uda również transmitowane, ale tylko w części nauczania.

Oczywiście ja jako Pastor zboru jestem cały czas do dyspozycji pod nr telefonu 607 051 084, pełnie również dyżur duszpasterski w środy, piątki od godz. 17:00 do 20:00 oraz w niedzielę od 9:00 do 13:00. Oczywiście możliwe jest spotkanie i rozmowa w każdym dowolnym czasie po umówieniu telefonicznym.

pastor Sławek Ciesiółka

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *