Bohaterowie wiary – biwak w Chociwlu 2018

Po raz kolejny organizujemy letni biwak tematyczny. Jednak tym razem w innym miejscu, bo dzięki uprzejmości przyjaciół w tym roku biwak odbędzie się w Chociwlu (miasto w północno-zachodniej Polsce, w woj. zachodniopomorskim, w powiecie stargardzkim. Miasto leży na Pojezierzu Ińskim, nad rzeką Krąpiel i jeziorem Starzyca).

Biwak jest organizowany z myślą o dzieciach w wieku 7-14 lat oraz młodzieży .  Bohaterowie wiary to tytuł tegorocznego biwaku w Chociwlu. Czas biwaku to poznawanie Biblii, wspólne  gry i zabawy, wieczorne ogniska, zajęcia plastyczne i muzyczne.

Zgłoszenia na tegoroczny biwak są przyjmowane do 30 czerwca 2018 r. Chętnych zgłaszać można drogą email: biuro@inobaptysci.pl lub telefonicznie: 607 051 084 – szczegóły takie jak Karta zgłoszenia oraz regulamin  poniżej:

Jak co roku, staramy się, aby koszty wyjazdu dla dzieci były jak najniższe. Dlatego szukamy sponsorów i ludzi o otwartych sercach, którzy wesprą to wydarzenie. W imieniu dzieci i organizatorów wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy! 

 

Zbór Kościoła Chrześcijan Baptystów w Inowrocławiu

94 8142 0007 0618 3321 2000 0001

lub poprzez  ZRZUTKĘ : https:zrzutka.pl/uxbcfj

 

Zapraszamy do fotorelacji z biwaku 2017 –  Link

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *